Esaslar


Vodafone Buradayım Servisi - Esaslar

  • .Buradayım Servisi, Vodafone  Merhaba Tarifesi ve diğer bireysel Vodafone tarifelerinin 7-13 yaş aralığındaki kullanıcılarının mevcut telefonları üzerinden konumunu takip edip, belirlenen güvenli alanlardan dışarı çıkması durumunda haberdar edilen, istenildiği zaman rapor alabilenen bir mobil uygulama hizmetidir.
  • Buradayım Servis’inin iki farklı kapsamı bulunmaktadır;
    • Takip edilen numara:  Vodafone  Merhaba Tarifesi ve diğer bireysel Vodafone tarifelerinin 7-13 yaş aralığındaki kullanıcıları yaralanabilmektedir.
    • Takip eden numara: Vodafone  Merhaba Tarifesi ve 7-13 yaş aralığında kullanıcı bulunan diğer bireysel Vodafone tarifelerini uygulama üzerinden izin vermesi şartı ile tüm operatör aboneleri yararlanabilmektedir.
  • Buradayım Servisi, tüm vergiler dahil aylık 2TL ücretlendirilmektedir.
  • Merhaba Tarifesi aboneleri Buradayım Servisi’ni ilk 12 ay, 7-13 yaş aralığında kullanıcı bulunan diğer bireysel Vodafone tarifesi aboneleri ilk 6 ay boyunca ücretsiz kullanırlar. Servis ücretlendirilmesi bu kampanya dönemi sonrasında başlar.

 

Vodafone Buradayım Servisi - Legal Metin

Buradayım Servisi, Vodafone  Merhaba Tarifesi ve diğer bireysel Vodafone tarifelerinin 7-13 yaş aralığındaki kullanıcılarının mevcut telefonları üzerinden konumunu takip edip, belirlenen güvenli alanlardan dışarı çıkması durumunda haberdar edilen, istenildiği zaman rapor alabilenen bir mobil uygulama hizmetidir. Buradayım Servisi’nden Takip edilen numara, Vodafone  Merhaba Tarifesi ve diğer bireysel Vodafone tarifelerinin 7-13 yaş aralığındaki kullanıcıları takip edilen numara olarak yararlanabilirken, Vodafone  Merhaba Tarifesi ve 7-13 yaş aralığında kullanıcı bulunan diğer bireysel Vodafone tarifelerini uygulama üzerinden izin vermesi şartı ile tüm operatör aboneleri ise takip eden numara olarak yararlanabilmektedir. Buradayım Servisi, tüm vergiler dahil aylık 2TL ücretlendirilmektedir. Merhaba Tarifesi aboneleri Buradayım Servisi’ni ilk 12 ay, 7-13 yaş aralığında kullanıcı bulunan diğer bireysel Vodafone tarifesi aboneleri ilk 6 ay boyunca ücretsiz kullanırlar. Servis ücretlendirilmesi bu kampanya dönemi sonrasında başlar.